ХУЙ ВОЙНE

Novinky / News

Na internetu se oběvil další zajímavý článek o Sámerovi Issovi

MOSKVA – Sámer Issa (22), finalista první řady Česko hledá SuperStar, je opět po uši zamilovaný. A jeho vyvolenou není jen tak někdo. Je to členka v Rusku velmi populárního dua Tatu, Jelena Sergejevna Katina.


Další

Sámer Issa: Rusko mu leží u nohou!

Jen málokterý český zpěvák slaví úspěch i v zahraničí. Mezi hrstku z nich patří i finalista první řady SuperStar!

Před pár dny se zpěvák Sámer Issa (22) vrátil z Ruska, kde se v Moskvě zúčastnil mezinárodní pěvecké soutěž International Competition Of Young Singers Of Popular Music „NEW WAVE 2007“, kam postoupil z více než 4000 účastníků.

 

„Když jsem viděl tolik talentovaných lidí, uvědomil jsem si, jak těžké bude se prosadit,“ řekl nám Sámer, který stále ještě nemůže uvěřit, že se dostal až do samotného finále, které proběhne v týdnu od 25. do 30. července v lotyšském městě Jurmala. Pokud uspěje i ve finálové soutěži, zazpívá si nejenom se svým velikým idolem Justinem Timberlakem, ale má velké šance na koncertování mimo ČR.

 

„V Moskvě jsem získal spoustu dalších zkušeností a už se těším na další kolo," svěřil se zpěvák, který si ruské publikum získal nejen svou image elegána v černém obleku, ale také profesionálně zazpívanou skladbou Busted a I belive I can fly od R. Kellyho.

 

„O víkendu si dám oraz doma v Děčíně, kde můj úspěch všichni hrozně prožívají, a hned od pondělí začnu zkoušet na finále do Lotyšska,“ uzavírá Issa.

 

 

 

 

 

 

Žádné komentáře