ХУЙ ВОЙНE

Novinky / News

O novém albu t.A.T.u.

Duo t.A.T.u. oznámilo premiéru nového ruského alba na konci roku 2007, a anglického alba, které je filmových soundtrackem na začátku následujícího roku.

Julia Volková a Lena Katina ze skupiny t.A.T.u. oznámily vydání svého nejnovějšího ruského alba "Upravlenie Otbrosami" na říjen-listopad. V září bude natáčeno video prvního singlu "Belyi plashik", když Volková bude skutečně těhotná (co to? ).

Anglická verze alba od skupiny t.A.T.u., bude filmovým soundtrackem báječného filmu ''Finding t.A.T.u.'' ("Objev t.A.T.u."), ve kterém hrají také Julia a Lena.
Album a film se objeví na začátku roku 2008. Režisérem je Roland Joffé, anglický režisér nominovaný 2x na Oscara. Poslední album "Dangerous and Moving" bylo vydáno v roce 2005. V tomto období ukončily t.A.T.u. spolupráci s Universal (vydavatelská společnost).
"Naše nahrávací společnosti nám nakázala ,jaké singly máme vydat. Říkali, že jsme známé po celém světě, tak singly by měli být v angličtině. A lidé z České republiky , Polska, Slovenska, Bulharska zvláště učící se rusky by nerozuměli textům našich songů" - říká Volkova.
"Chceme vydávat singly v angličtině a ruštině" - vysvětluje Katina.
Žádné komentáře