ХУЙ ВОЙНE

Novinky / News

Stěhování Julie


Těhotná Yulia Volkova letěla pryč do USA


Spoluúčastnice ze skandálního dua "Tatu" Yulia Volkova, která je v 6 měsíci těhotná, udělala konečné rozhodnutí pro začátek sólové kariéry. Nepracuje dohromady s Lenou Katinou a letěla do Ameriky nahrávat solové album.

Volkova s nedočkavostí čekala do dokončení práce natáčení filmu "In Search Of Tatu", aby odjela do USA připravovat sólové album. Podle kontraktu "Dívky Tatu" se má film brzy prezentovat na ocenění jak před publikem tak i skupiny. Ale vzadu za jevištěm se Volkova a Katina nikde neobjevují společně a směrem o ukončení její těhotné Yulie plánuje (Lena) všechno dokončit ze svých materiálů ve skupině "Tatu".

Blízký přítel Volkove zástupce Aleksej Mitrofanov, jehož kniha filmu okolo "Dívky Tatu" je udělaná, považuje rozhodnutí Yulii za uspěchané, přesto však správné (tssss divný to názor). Podle Mitrofanova má Yulia takovou výraznou a působivou osobnost, že ať bude jakýkoliv její projekt, bude to obrovský úspěch.

Amerika

Právě víc než jeden rok před "Dívky Tatu" uspěla s pomocí právníků uzavřít smlouvu, která nedovolila dělat solovou kariéru. Prakticky naráz Lena Katina nahrávala s pomocí svého otce, skladatele Segreie Katina, sólové album v anglickém jazyce tajně od Volkove. Nyní se Yulia připravuje o čelící (bránící) úder. Objevila nového Amerického producenta a bez ohledu na výši pozdního času z dalšího těhotenství se připravovala na let do Ameriky na jednání týkající se singlu v angličtině.

Manžel 22 leté Volkové a otec jejího budoucího dítěte mladí obchodník Parviz doprovází svou manželku všude týkající se okolo jejího prospěchu (úspěchu). Ale Yulia nese svou zajímavou situaci překvapivě dobře a je zcela zaneprázdněna prací nového songu.

překlad: smiesek
zdroj: tden.ru
_______________
Žádné komentáře