ХУЙ ВОЙНE

Novinky / News

Troy má vlastní nový klip a singl dnes měl premieru a tady se můžete podívát na Trailer

http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=25844553

Rozhovor  fanoušků přes telefon s Lenou

YouTube : Part 1 & Part 2


Don’t regret
White robe
Vremya luni
Dvesti dvadcat
Chelovechki
Beliy plaschik
Ne zhaley
You and I
Těhotná Julie z Tatu se svlékla (Blesk 26.12.2007)

Moskva - Odvážné akty v pokročilém stádiu těhotenství? Mezi slavnými matkami nic neobvyklého. Proto není divu, že se ke stejnému kroku nedávno odhodlala i Julia Volkova z ruské skupiny Tatu. Svoje přednosti - samozřejmě decentně zakryté - ukazuje v nejnovějším vydání ruské verze časopisu Maxim.

To, že je v osmém měsíci a tudíž těsně před porodem, jí při focení vůbec nevadilo. A aby se náhodou "nenudila", k focení přizvala i svou kamarádku z Tatu Lenu. Zřejmě proto, že dívkám vyšla nová deska, a tak si lepší reklamu nemohou ani přát.

Dámy však k celé akci "akty" připojují i jedno poselství. "Znám hodně děvčat, které těhotenstvím omlouvají svůj zevnějšek. Jako kdyby šlo o nějakou chorobu," myslí si budoucí maminka Julia. "To je blbost. Žena může vypadat sexy i těhotná," dodává.


Žen, které téměř nahé pózují s bříškem, je daleko víc. Podobnými fotkami se u nás nedávno pochlubila Gábina Partyšová či Alena Šeredová. Ze zahraničních hvězd se pak v těhotenství dobrovolně odhalily Britney Spears, Demi Moore či Cindy Crawford.


http://bleskove.centrum.cz/celebrity/clanek.phtml?id=37315?top_blesk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Julia Volkovová z Tatu se stala podruhé maminkou28. prosince 2007  23:13
Nedávno se "Tatušky" ukázaly v magazínu Maxim a jednalo se zřejmě o poslední snímky Julie Volkovové z druhého těhotenství. Ze středy na čtvrtek totiž porodila chlapečka.

Dvaadvacetiletá tmavovláska podle manažera skupiny synka přivedla na svět velmi rychle, přičemž se ještě krátce před samotným porodem veselila s kolegyní Lenou Katinovou a úzkým okruhem přátel na malé novoroční oslavě. Raději s malým předstihem.

Nad ránem už byl bratříček tříleté prvorozené dcerky Viktorie na světě. Jehož jméno Julia a její manžel Paša Sidorov zatím tají.

http://revue.idnes.cz/julia-volkovova-z ... 41_sex_koc

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BLESK (Česká republika)

číslo: 52
vyšlo: 30. prosince 2007
cena: 12 Kč---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AHA (Česká republika)

číslo: 350
vyšlo: 27. prosince 2007
cena: 10 Kč
----------------------------------------------------------------------------------------------------
zlínský deník (Česká republika)

číslo: 300
vyšlo: 28. prosince 2007
cena: 12 Kč

obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Thank you all czechForum t.A.T.u.


Hlasuj zde

Hlasovat mužeš kolikrat chceš tak dotoho
Julinka nám konečně porodila a syna :-) Měří 52cm a váží 3.40 kg gratulujeme a přejem za všechny fandy hlavně to zdraví!!!!

Ruské lesbičky Tatu znovu šokují


http://www.blesk.cz/Clanek90685.htmhttp://www.blesk.cz/Clanek90685.htm

Dvě rozpustilé ruské školačky Tatu, které šokovali veřejnost svými odvážnými lesbickými hrátkami, jsou zpět.


Duo Julia Volkova a Lena Katina o sobě po čtyřech letech dává vědět dlouho připravovaným albem Waste Management, které vyjde v prosinci. A jejich comeback je opět skandální.


Tentokrát to nejsou žádné erotické scény, ale poprava v přímém přenosu! Těhotnou a jen v černém spodním prádle oblečenou Julii v novém klipu k singlu Beliy Plaschik (White Robe) nejprve svážou a pak ji na pokyn Leny zastřelí. Zarážející je, že Julia, která je i ve skutečném životě v šestém měsíci, vůbec s takovým scénářem souhlasila.


Šokující video odmítly některé televize vysílat, a tak na obrazovkách hudebních stanic běží jeho ´humánnější´ verze.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7