ХУЙ ВОЙНE

Novinky / News

2 října se t.A.T.u. vydají na cestu do Los Angeles kde natočí sůj nový ("Belyi Plashik" )klip k novému CD Upravleniye Otbrosami.tak sem doplnila trochu sekci mp3 takže stahujte stahujte
Na stránce http://www.tatu-rool.cz/ se oběvil další článek o Julii a tentokrát pozitivní

Nevěřte všem bulárům


"To není pravda, nechci jít na solo dráhu", řekla Julia svým moskevským fanouškům. Konflikty mezi nimi? Neřekla bych... uhhh ^__^

Thank you: tatu-rool.cz
v sekci   http://chujvojne.wgz.cz/mp3

TATU vs. FlyDream 2006 [exclusive]

White Robe

I draw in black
A stupid word on the wall
It's not important for me
It's not new for you

It does nothing for me
But for you, it is important
I draw in black
I draw crookedly, crookedly

:::

Beliy Plashik

Ya risuyu chernoj kraskoj
Na stene tupoe slovo
Dlya menya ono ne vazhno
Dlya tebya ono ne novo


Dlya menya ono naprasno
Dlya tebya neobhodimo
Ya risuyu chernoj kraskoj
Ya risuyu krivo krivo

:::

Белый плащик

Я рисую черной краской
На стене тупое слово
Для меня оно не важно
Для тебя оно не ново


Для меня оно напрасно
Для тебя необходимо
Я рисую черной краской
Я рисую криво криво


39 sekundová ukázka http://www.tatuexclusive.net/White_Robe_Rough_Mix.mp3


Ne Zhaley (Don't Regret) - 100%
Beliy Plashchik (White Robe) - 100%
You And I - 100%
Chelovechki (Little People) - 100%

Karuseli - 99% (Corousels) [confirmed unofficially]
Vremya Luny (Time of the Moon) - 99% (reported to be played at the movie shoot)

220 - 80%
Yadom Stat [Virusy] (Become A Poison [Viruses]) - 50%

Těhotná Yulia Volkova letěla pryč do USA


Spoluúčastnice ze skandálního dua "Tatu" Yulia Volkova, která je v 6 měsíci těhotná, udělala konečné rozhodnutí pro začátek sólové kariéry. Nepracuje dohromady s Lenou Katinou a letěla do Ameriky nahrávat solové album.

Volkova s nedočkavostí čekala do dokončení práce natáčení filmu "In Search Of Tatu", aby odjela do USA připravovat sólové album. Podle kontraktu "Dívky Tatu" se má film brzy prezentovat na ocenění jak před publikem tak i skupiny. Ale vzadu za jevištěm se Volkova a Katina nikde neobjevují společně a směrem o ukončení její těhotné Yulie plánuje (Lena) všechno dokončit ze svých materiálů ve skupině "Tatu".

Blízký přítel Volkove zástupce Aleksej Mitrofanov, jehož kniha filmu okolo "Dívky Tatu" je udělaná, považuje rozhodnutí Yulii za uspěchané, přesto však správné (tssss divný to názor). Podle Mitrofanova má Yulia takovou výraznou a působivou osobnost, že ať bude jakýkoliv její projekt, bude to obrovský úspěch.

Amerika

Právě víc než jeden rok před "Dívky Tatu" uspěla s pomocí právníků uzavřít smlouvu, která nedovolila dělat solovou kariéru. Prakticky naráz Lena Katina nahrávala s pomocí svého otce, skladatele Segreie Katina, sólové album v anglickém jazyce tajně od Volkove. Nyní se Yulia připravuje o čelící (bránící) úder. Objevila nového Amerického producenta a bez ohledu na výši pozdního času z dalšího těhotenství se připravovala na let do Ameriky na jednání týkající se singlu v angličtině.

Manžel 22 leté Volkové a otec jejího budoucího dítěte mladí obchodník Parviz doprovází svou manželku všude týkající se okolo jejího prospěchu (úspěchu). Ale Yulia nese svou zajímavou situaci překvapivě dobře a je zcela zaneprázdněna prací nového songu.

překlad: smiesek
zdroj: tden.ru
_______________
Duo t.A.T.u. oznámilo premiéru nového ruského alba na konci roku 2007, a anglického alba, které je filmových soundtrackem na začátku následujícího roku.

Julia Volková a Lena Katina ze skupiny t.A.T.u. oznámily vydání svého nejnovějšího ruského alba "Upravlenie Otbrosami" na říjen-listopad. V září bude natáčeno video prvního singlu "Belyi plashik", když Volková bude skutečně těhotná (co to? ).

Anglická verze alba od skupiny t.A.T.u., bude filmovým soundtrackem báječného filmu ''Finding t.A.T.u.'' ("Objev t.A.T.u."), ve kterém hrají také Julia a Lena.
Album a film se objeví na začátku roku 2008. Režisérem je Roland Joffé, anglický režisér nominovaný 2x na Oscara. Poslední album "Dangerous and Moving" bylo vydáno v roce 2005. V tomto období ukončily t.A.T.u. spolupráci s Universal (vydavatelská společnost).
"Naše nahrávací společnosti nám nakázala ,jaké singly máme vydat. Říkali, že jsme známé po celém světě, tak singly by měli být v angličtině. A lidé z České republiky , Polska, Slovenska, Bulharska zvláště učící se rusky by nerozuměli textům našich songů" - říká Volkova.
"Chceme vydávat singly v angličtině a ruštině" - vysvětluje Katina.
Které by se měli oběvit na novém cd Tatu

 

Beliv Plashik

Vremya Luni

Ne zhaley

Dvesti dvadcat (220)

Chelovetchki

Virusy

Yadom stat

You and I

Karuseli

Tohle jistě všichni už známe

Ne Zhaley(No Regrets)
Belyi Plaschik(White Robe)
Ty i Ya (You and I)
Mali Lyudi? (Little People)

 

 

 

 

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7