ХУЙ ВОЙНE

Novinky / News

MOSKVA – Sámer Issa (22), finalista první řady Česko hledá SuperStar, je opět po uši zamilovaný. A jeho vyvolenou není jen tak někdo. Je to členka v Rusku velmi populárního dua Tatu, Jelena Sergejevna Katina.


Další

Sámer Issa: Rusko mu leží u nohou!

Jen málokterý český zpěvák slaví úspěch i v zahraničí. Mezi hrstku z nich patří i finalista první řady SuperStar!

Před pár dny se zpěvák Sámer Issa (22) vrátil z Ruska, kde se v Moskvě zúčastnil mezinárodní pěvecké soutěž International Competition Of Young Singers Of Popular Music „NEW WAVE 2007“, kam postoupil z více než 4000 účastníků.

 

„Když jsem viděl tolik talentovaných lidí, uvědomil jsem si, jak těžké bude se prosadit,“ řekl nám Sámer, který stále ještě nemůže uvěřit, že se dostal až do samotného finále, které proběhne v týdnu od 25. do 30. července v lotyšském městě Jurmala. Pokud uspěje i ve finálové soutěži, zazpívá si nejenom se svým velikým idolem Justinem Timberlakem, ale má velké šance na koncertování mimo ČR.

 

„V Moskvě jsem získal spoustu dalších zkušeností a už se těším na další kolo," svěřil se zpěvák, který si ruské publikum získal nejen svou image elegána v černém obleku, ale také profesionálně zazpívanou skladbou Busted a I belive I can fly od R. Kellyho.

 

„O víkendu si dám oraz doma v Děčíně, kde můj úspěch všichni hrozně prožívají, a hned od pondělí začnu zkoušet na finále do Lotyšska,“ uzavírá Issa.

 

 

 

 

 

 

 29. července 2007 vydal ruský magazín Forbes další ročník hodnocení 50 nepopulárnějších osobností Ruska.

A jak to tedy vše dopadlo? Čtěte dále a určitě nezapomeňte připsat i nějaký váš názor v podobě komentáře.

29/07/07

Ruská verze magazínu ''Forbes'' vydala hodnocení 50 populárních a nejbohatších ruských hvězd v show business i sportu. Hodnocení je podle příjmů, tiskového zpravodajství a také podle zájmu publika od 1. července 2006 do 30. června 2007.

Skupina t.A.T.u. se usadila na 36. místě s výdělkem 1,4 milionu dolarů (fíha, to mají super, že mohou takhle zveřejňovat výdělky hvězd). Rok před tím byla skupina t.A.T.u. na 6. místě s příjmem 3,3 milionů dolarů (hezký vzestup před rokem). Tento rok skupina spadla o 30 míst níže.

Dima Bilan je 4. tento rok s 4,1 milionů dolarů, Valeriya je 8. s 3,5 milionu dolarů. Zhanna Friske je 14. s asi 1,3 milionu dolarů, populární zpěvák Maksim je 17. s asi 1,5 milionů dolarů atd.

"Neudělaly jsme nic speciálního skrz hodnocení v Forbsu. Řekneme vám po pravdě, že o to vůbec nedbáme. Víme, že jsme největší populární ruská skupina na celém světě (jupíííí )" - řekla Julia Volkova a Lena Katina pro TV kanál RussiaToday.

Video
http://www.youtube.com/watch?v=W8fWSSO6jqE

„t.A.T.u.“: jsme za konkurencí

Tour, kterou pořádala skupina t.A.T.u. po Kazachstánu ve dnech 12. - 27. července 2007 je za námi.
Pojďme se přesno přenést o menší čas dozadu a zavzpomínat společně s holkama jaké to je být celebritou.
O překlad z anglické části se postaral fanoušek s nickem Anybody. Děkujeme

S turné skrz Kazachstánem přijela skandální skupina „t.A.T.u.“ Idoly teenagerů zůstaly v každém městě ne déle než jeden den. V řidičích hvězd nebyly žádné zvláštní instrukce, protože holky nejsou vybíravé co se týče jídla, pití, ale jsou zbaveny rozmaru typických pro hvězdy. Čtěte detaily ze životů celebrit v materiálu našeho reportéra.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7